Fulden Akyürek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Fulden Akyürek kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Fulden Akyürek’ten söz edeceğiz.

Fulden Akyürek Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Ocak 1980 tarihinde Sakarya’da dünyaya gelen Fulden Akyürek, lise eğitimini tamamladıktan sonra Abdullah Şahin tiyatrosuna girmiştir. Fulden Akyürek aynı zamanda Umut Akyürek’in de kardeşidir. Daha sonrasında ise İstanbul Medyan Sahnesi’nde ise “Her Yöne Doksan DK” adlı oyunda oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ahmet Arpat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Lions Ödülleri’nde Üvey Karım adlı tiyatro oyunuyla “en iyi kadın komedyen” ödülüne layık görülen Fulden Akyürek, bu zaman kadar Kardeş Payı, Sürgün Hayatlar, Aşkımızda Ölüm Var, Dedemin Dolabı, Acayip Hikayelet, Umut Apartmanı, Seninki Kaç Para, Leblebi Tozu gibi çeşitli dizi ve filmlerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Fulden Akyürek, aynı zamanda FOX TV ekranlarında yayınlanan Bir Deli Rüzgar adlı dizide görev almıştır. Fulden Akyürek ayrıca Nöbet adlı diziye başlamış ve son olarak da Gençliğim Eyvah adlı dizide Zola’nın annesi karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Salih Kara Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Fulden Akyürek 1.68 m boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Fulden Akyürek, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Fulden Akyürek hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Nurhan Özenen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Fulden Akyürek ile İlgili Aramalar

Google’da Fulden Akyürek ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Umut Akyürek Fulden Akyürek Kardeş Payı Fulden Akyürek yüzü Oktay Ertuğrul Fulden Akyürek Instagram Elvin Levinler Fulden Akyürek Melek Bal Ertuğrul Fulden akyürek ekşi, fulden akyürek boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara