Nermin Uğur Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Nermin Uğur kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nermin Uğur’dan söz edeceğiz.

Nermin Uğur Kimdir?

  • Oyuncu.

15 Ağustos 1967 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Nermin Uğur, lisans eğitimini Ankara Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Bilim Dalı Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra Diyarbakır Devlet Tiyatrosunda görev alan Nermin Uğur, aynı zamanda ”Fosforlu Cevriye” adlı oyunda yönetmen yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Başarılı oyuncu Nermin Uğur ”Deniz Yıldızı” adlı dizide Sabiha karakterine hayat vermiştir ve bu karakteriyle büyük bir popülarite yakalamıştır. Başarılı oyuncu Nermin Uğur, sonrasında ise 2016 yılında ”Beni Affet” adlı dizide Asiye rolüne hayat vermeye başlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Damla Bürçeler Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Nermin Uğur 1.65 m boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nermin Uğur, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Nermin Uğur hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Özge Ünlütezcan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri?

Nermin Uğur ile İlgili Aramalar

Google’da Nermin Uğur ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Nermin Uğur biyografi Nermin uğur yaş Deniz Yıldızı Nermin Uğur Nermin Uğur instagram Nermin Uğur Kimdir Nermin Uğur kaç yaşında Nermin Uğur nasıl zayıfladı Nermin Uğur eşi kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi