Biyografi

Ecmel İs Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ecmel İs kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ecmel İs’ten söz edeceğiz.

Ecmel İs Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Ocak 1987 tarihinde dünyaya gelen Ecmel İs, lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’da tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev alan Ecmel İs, daha sonrasında ise Arka Sokaklar adlı dizide Ceren karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Ecmel İs, son olarak Seksenler adlı dizide rol almaya başlamıştır.

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları

  • 2020 – Ben Varım
  • 2019 – Emlakçıyı Beklerken
  • 2019 – Anneme Artık Dur Lazım (Nazmiş)

Ecmel İs ile İlgili Aramalar

Google’da Ecmel İs ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ecmel is dizileri ecmel is yaş ecmel is boyu ecmel is kimdir ecmel is kac yasinda ecmel kılıç ecmel is arka sokaklar ecmel kaç yaşında, ecmel is aslen nereli, ecmel is boyu kilo, ecmel is hangi dizilerde oynadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds