Biyografi

Nur Erkul Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Nur Erkul kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nur Erkul’dan söz edeceğiz.

Nur Erkul Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Nisan 1985 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Nur Erkul, oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde almıştır. Abdullah Bulut Menajerlik bünyesinde oyunculuk faaliyetlerine devam eden Nur Erkul, 2009 yılında gösterime giren Kasaba adlı filmde ilk kez oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Erkul, özellikle Ali Ayşe’yi Seviyor isimli dizi ile tanınmaya başlamıştır. Sonrasında Acil Servis isimli dizide Zeynep Hemşire rolünde oynamıştır. Erkul, Kardeş Payı dizisinde konuk oyuncu olarak görev aldıktan sonra Çalgı Çengi: İkimiz filminde rol almıştır. Başarılı oyuncu Kırmızı Oda adlı dizide Doktor Deniz’in eşini canlandırmaktadır. Nur Erkul aynı zamanda ”Kadere Karşı” adlı dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Nur Erkul 1.70 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nur Erkul hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Nur Erkul ile İlgili Aramalar

Google’da Nur Erkul ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Nur erkul kırmızı oda Nur Erkul Instagram Nur Erkul Kimdir Nur Erkul Dizileri Nur Erkul eşi Nur Erkul pamuk prens Nur erkul ekşi, nur erkul boyu kaç, nur erkul aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.