Biyografi

Nurettin Eroğlu Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Nurettin Eroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı iş adamlarının burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Nurettin Eroğlu’ndan söz edeceğiz.

Nurettin Eroğlu Kimdir?

  • İş adamı.

1961 yılında Aksaray’da dünyaya gelen Nurettin Eroğlu, iş adamı ve girişimcidir. 1976 yılında Mithat Giyim Fabrikası’nda konfeksiyon bölümünde çalışarak iş hayatına başlayan Nurettin Eroğlu, sonrasında kendi soyadını taşıyan firma ile ticaret hayatına atılmıştır. İstanbul’daki ilk mağazasını 1998 yılında açan Nurettin Eroğlu, sonrasında Çorlu’da fabrika açmıştır. Nurettin Eroğlu, aynı zamanda ”Eroğlu Gayrimenkul Holding”in de yönetim kurulu başkanıdır. Nurettin Eroğlu, aslen Aksaraylıdır. Colin’s, Loft, DNM, Eroğlu Giyim, ERS Örme, Eroğlu Yapı, ERASTA AVM ve Skylan Hom’un sahibidir.

İş adamı Nurettin Eroğlu, bugün Türkiye’de yüzlerce kişiye istihdam vermektedir. İş adamı Nurettin Eroğlu hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, serveti ne kadar, evli mi eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Nurettin Eroğlu, erişim tarihi:25 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.