Biyografi

Nursel Tozkoparan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Nursel Tozkoparan kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Nursel Tozkoparan’dan söz edeceğiz.

Nursel Tozkoparan Kimdir?

  • Sunucu.

Nursel Tozkoparan, sunucu, moderatör ve muhabirdir. Samsun doğumludur. Samsun İmam-Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Meslek hayatına İstanbul Radyosu’nda başlayan Nursel Tozkoparan, 20 yıla yakın Kanal 7 bünyesinde çalışmalarda bulunmuş; bu kanalda birçok programın sorumluluğunu üstlenmiştir. Nursel Tozkoparan aynı zamanda Nur Ertürk ile Her Sabah isimli programda Prof. Dr.. Mustafa Karataş ile beraber halkı bilgilendirmektedir. Nursel Tozkoparan, ”Üçkağıtçılar” adlı bir film de çekmiştir. Nursel Tozkoparan aynı zamanda Muhabbet Kapısı programında sunuculuk yapmaktadır. Nursel Tozkoparan 2016 yılında Osman Duman ile evlenmiştir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Nursel Tozkoparan, sunuculuk ve moderatörlük kariyerine aktif olarak devam etmektedir. Başarılı sunucu Nursel Tozkoparan hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • medyaankara.com, Nursel Tozkoparan, erişim tarihi: 5 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds