Biyografi

Oğuzhan Şener Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Oğuzhan Şener kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Oğuzhan Şener’den söz edeceğiz.

Oğuzhan Şener Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Oğuzhan Şener, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Oğuzhan Şener, oyunculuk eğitimlerini ise Craft Oyunculuk Atölyesi’nde tamamlamıştır. İlk olarak çeşitli reklam filmlerinde rol alarak oyunculuk çalışmalarına başlayan Oğuzhan Şener, sonrasında çeşitli projelerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Oğuzhan Şener aynı zamanda 2023 yılında ekranlara gelen Veda Mektubu adlı dizide rol almıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Oğuzhan Şener, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Oğuzhan Şener hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Oğuzhan Şener, erişim tarihi: 28 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.