Biyografi

Ömer Baykul Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Dizileri?

Ömer Baykul kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, yönettiği dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yönetmenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ömer Baykul’dan söz edeceğiz.

Ömer Baykul Kimdir?

  • Yönetmen.

Ömer Baykul, dizi-film yönetmenidir. Yüksek lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Sinema Ana Bilim Dalında tamamlayan Ömer Baykul, meslek hayatına 2015 yılında başlamış ve bu zamana kadar birçok dizi ve filmde hem yönetmen hem de yönetmen yardımcısı olarak görev almıştır. Başarılı yönetmen Ömer Baykul, Buse Baykul ile evlidir ve bir çocuk babasıdır.

Yönetmeni Olduğu Film ve Diziler

  • Kan Çiçekleri (TV Dizisi 2022)
  • Çember (TV Dizisi 2021–2022)

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ömer Baykul, aynı zamanda 2022 yılında ekranlara gelen Kan Çiçekleri adlı dizinin de yönetmenidir. Başarılı yönetmen Ömer Baykul hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Ömer Baykul, erişim tarihi: 2 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds