Biyografi

Ömer Toprak Yılmaz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ömer Toprak Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ömer Toprak Yılmaz’dan söz edeceğiz.

Ömer Toprak Yılmaz Kimdir?

  • Oyuncu.

2016 yılında dünyaya gelen çocuk oyuncu Ömer Toprak Yılmaz, dizi-film oyuncusudur. Dana öncesinde Kocaer ve N11 firmalarının reklam filmlerinde rol alan Ömer Toprak Yılmaz, ayrıca ilkokul eğitimine de devam etmektedir.

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve ilk bölümleri itibariyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Dilek Taşı isimli dizide de görev alan Ömer Toprak Yılmaz, bu dizide Sinan Rona karakterine hayat verecektir. Çocuk oyuncu Ömer Toprak Yılmaz, oyunculuk faaliyetlerine Castel Medya bünyesinde devam etmektedir. Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Ömer Toprak Yılmaz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Kaynakça:

  • biliyo.org, Ömer Toprak Yılmaz, erişim tarihi; 17 Eylül 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.