Spor

Online Soccer Manager (OSM) Ne Kadar İnternet Yer?

Online Soccer Manager (OSM) ne kadar internet yer, osm çok internet yer mi? Daha önceki yazılarımızda OSM ile ilgili birçok konu başlığından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca OSM’nin ne kadar internet yediğinden söz edeceğiz.

Online Soccer Manager (OSM) Ne Kadar İnternet Yer?

OSM, eğer çok sık kullandığınız bir uygulama değilse ve sadece günde birkaç kez girip gereken ayarları yapıyorsanız çok fazla internet yiyen bir oyun değildir. Uygulama içinde ücretli reklamları birçok defa izlerseniz internet tüketiminiz haliyle artacaktır. Bu nedenle OSM’nin ne kadar internet tükettiği ilk olarak sizin ne kadar sık kullandığınızla ve reklamları ne kadar çok izlediğinizle alakalıdır.

Yukarıda da görüldüğü üzere, 15 günlük Wi-Fi ile dönüşümlü olarak kullanımda Online Soccer Manager (OSM) 2 GB’a kadar internet tüketimi sağlamıştır.

Örneğin 15 günlük deneyimimde OSM, 2 GB’a kadar internet tüketmiştir. Üstelik buna yarı yarıya Wİ-Fİ ile girmiş olmam dahil. Üstelik OSM’deki videoları sıkça izlemememe rağmen bu tüketim gerçekleşti. Ancak oyunda internet tüketimini reklamlar haricinde artıracak olağan bağlantılar haricinde olağandışı bir durum da yok. Bu nedenle OSM’ye girişlerde Wi-Fi’ye bağlı olup olmadığımı kontrol etmeye başladım. Sizlere tavsiyem hücresel veriyi Online Soccer Manager için kapatmanız. Bu sayede dalgınlığınıza gelip OSM’ye girmeniz de olanaksız olur. Bunu yapmak için iOS’ta Ayarlar >> Hücresel Veri >> Online Soccer Manager (OSM) yapıp açık olan düğmeyi kapatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds