Spor Yorumcusu Cüneyt Şen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Cüneyt Şen kimdir, nereli ve kaç yaşında? Hangi takımı tutuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Cüneyt Şen”den söz edeceğiz.

Cüneyt Şen Kimdir?

  • Spor yorumcusu

30 Kasım 1972 tarihinde Balıkesir’in Gönen ilçesinde dünyaya gelmiştir. Spor yorumculuğuna uzun yıllar önce başlayan ve çeşitli kanallarda spor yorumculuğu yapan Cüneyt Şen, ilk olarak 1992 yılında Radyo Net ile kariyerine adım atmıştır. Daha sonra da TGRT FM’de yapımcı ve sunucu olarak radyoculuğa devam etmiştir. 1995 yılına kadar burada haber spikerliği, editörlük, program yapımcılığı, sunuculuğu ve spor spikerliği görevlerinde bulunmuştur.

Cüneyt Şen daha sonra TGRT TV’de Telespor isimli program ile televizyon kariyerine devam etmiştir. Programda yapımcı ve sunucu olarak görev yapan Cüneyt Şen, Ana Haber spor bültenlerinin yanı sıra birçok basketbol ve futbol maçını naklen anlatmıştır. Çeşitli spor servislerinin hazırlamış olduğu spor-magazin programları ile beraber Telekritik ve Anadolu Magazin isimli programların sunuculuğunu yapmıştır.

TGRT Haber’in kuruluşu ile beraber iki kanalda da editör ve sunucu olarak görevine devam etmiş daha sonra da 2006 yılında TGRT Haber TV Spor Müdürü olmuştur. Cüneyt Şen, burada 2 yıl çalıştıktan soonra TGRT Haber’den ayrılmış ve Kanal A’da yayınlanan Anadolu Keyfi’ni sunmuştur. 2010 yılında da tekrar TGRT Haber’de Spor Müdürü olarak görev yapmaya başlamıştır.

Cüneyt Şen şu anda A Spor ekranlarında spor yorumcusu ve spikeri, editör ve yapımcı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Şen, aynı zamanda Yeni Yüzyıl Üniveristesi’nde ders vermektedir.

Suna Şen ile evli olan Cüneyt Şen, bir programda eşinin Karsı olduğunu dile getirmiştir.

Cüneyt Şen Hangi Takımlı?

Daha çok spikerliği ve sunuculuğu ile ön plana çıkan Cüneyt Şen’in hangi takımlı olduğuna dair net bir bilgi yoktur.

Cüneyt Şen ile İlgili Aramalar

Google’da Cüneyt Şen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; cüneyt şen kaç doğumlu, cüneyt şen hangi takımlı, cüneyt şen oyuncu, a spor cüneyt şen hangi takımlı, cüneyt şen eşi, cüneyt şen ktü cüneyt şen gençliği, cüneyt şen kimdir nerelidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting