Spor

OSM (Online Soccer Manager) Nasıl Çıkış Yapılır?

OSM (Online Soccer Manager) nasıl çıkış yapılır, nereden çıkış yapılır? Daha önceki yazılarımızda OSM ile ilgili çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca OSM’den nasıl çıkış yapılacağından söz edeceğiz.

OSM (Online Soccer Manager) Nasıl Çıkış Yapılır?

Online Soccer Manager’ın mobil versiyonundan çıkış yapmak mümkün olma da mobilden sadece hesabı silebiliyoruz. Bunun dışında Web sürümünde hesaptan çıkış yapmak mümkün. Eğer OSM’de başka bir hesabı açmak istiyorsanız uygulamayı silin ve yeniden yükleyin. Ancak iOS kullanıyorsanız verileri ile beraber silmeniz gerekir. Şayet verileri silmezseniz uygulamayı tekrar yüklediğinizle mevcut hesabınız üzerinden devam edersiniz. Bu nedenle uygulamayı bulut haline getirmeden direkt üzerine basılı tutarak silmelisiniz. Daha sonra başka hesabınızla işlem yapabilirsiniz.

Web sürümünde hesaptan çıkış yapmak ise oldukça kolaydır. Hesabınızın üzerine tıklayın ve en aşağıda bulunan ”çıkış yap” seçeneğine tıklayın. Bu sayede OSM’nin ”dashboard” sayfasına geçmiş olacaksınız. Buradan da istediğiniz hesabı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi