Onur Özaydın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Onur Özaydın kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Onur Özaydın’dan söz edeceğiz.

Onur Özaydın Kimdir?

  • Oyuncu.

6 Temmuz 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Onur Özaydın, lisans eğitimini ise Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. 2008 senesinde Kız Takımı adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Onur Özaydın, sonrasında Racon, Kalbim Ege’de Kaldı, Babam Sınıfta Kaldın, Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Hayat Sevince Güzel adlı dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Onur Özaydın, aynı zamanda Savaşçı adlı dizide de Kubilay karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Onur Özaydın, söz konusu bu dizide Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli ve Berk Oktay gibi önemli isimlerle beraber rol almıştır. Başarılı oyuncu Onur Özaydın ayrıca Coca Cola, Vodafone ve Çamlıca Gazoz gibi firmaların reklamında da rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Efe Uygaç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Onur Özaydın 1.82 m boyundadır ve 73 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Onur Özaydın, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Onur Özaydın hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Elif Çakman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Onur Özaydın ile İlgili Aramalar

Google’da Onur Özaydın ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Onur ÖZAYDIN Kaymakam Onur Özaydın Eşi Onur Özaydın – Tüm Şehir Emrinde Onur Özaydın dizileri Yeşim Egemen Onur ozaydin Instagram Onur Özaydın filmler Onur Özaydın babası, onur özaydın boy kilo

İlginizi Çekebilir:  Mehmet Sabri Arafatoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara