Biyografi

Onurcan Özyurt Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Onurcan Özyurt kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı spor yorumcularının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Onurcan Özyurt’tan söz edeceğiz.

Onurcan Özyurt Kimdir?

  • Spor yorumcusu.

Lisans eğitimini Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlayan Onurcan Özyurt, Saran Grup’ta stajyerlik yaptıktan sonra Nesine’de 2020’den beri editörlük yapmaktadır. Onurcan Özyurt aynı zamanda EPL Günlükleri isimli Twitter sayfasının da kurucusudur. 2015 yılından beri tenis, futbol ve basketbolla ilgili içerikler hazırlayan Onurcan Özyurt, çeşitli sosyal medya işleri de yapmaktadır.

Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Onurcan Özyurt, iddia yazarlığı, editörlük ve yorumculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Spor yorumcusu ve iddia yazarı Onurcan Özyurt hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds