Spor

Online Soccer Manager’da (OSM) Gizli Antrenman Ne Demek?

OSM gizli antrenman nedir, ne işe yarar? Daha önceki yazılarımızda Online Soccer Manager’la ilgili olarak çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca OSM’deki ”gizli antrenman”ın ne olduğundan söz edeceğiz.

Online Soccer Manager’da Gizli Antrenman Ne Demek?

OSM’de gizli antrenman, rakiplerinizin taktikleriniz hakkında bilgi almasını engelleyen, oyuncularınızı bir sonraki maça özel olarak hazırlayan bir taktiktir. Önemli gördüğünüz maçlar öncesinde gizli antrenman uygulayabilir, rakiplerinizin özel taktikleriniz hakkında bilgi almasını engelleyebilir ve oyuncularınızı özel olarak hazırlayabilirsiniz.

Özellikle çok kritik maçlar öncesinde, örneğin rakibinize yenilmeniz durumunda puan farkının artacağı, yenmeniz durumunda öne geçeceğiniz ya da avantajlı konumuna erişeceğiniz maçlarda, gizli antrenmana gidebilirsiniz. Ancak rakibinizin de gizli antrenmana gitmesi durumunda şartlar eşitlenebilir. Bunun yanı sıra gizli antrenmana gitmeniz maçı kesin bir şekilde kazanmanız anlamına gelmez. Ne kadar oyuncularınız formda olursa olsun ya da gizli antrenmana gidin maça kazanmanız %100 değildir. Bu nedenle gizli antrenmana gitmeniz faydalı olsa da kesin çözüm değildir. Bunun yerine oyuncularınızın form durumunu sürekli kontrol edin ya da rakibinize bir hafta öncesinden bilgi analisti yollayın. Ya da rakibinizle bir dostluk maçı oynayın. Eğer sonuç istediğiniz gibi değilse taktiklerinizi değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.