Spor

OSM’de ”Mor” Ne Demek?

OSM’de mor nedir, ne demek ve ne anlama geliyor? Daha önceki yazılarımızda OSM ile ilgili çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca OSM’de mor’un ne demek olduğundan söz edeceğiz.

OSM’de Mor Ne Demek?

Online Soccer Manager’da mor, moral anlamına gelmektedir ve moralin kısaltılmış halidir. OSM oyununda diziliş sekmesine geldiğini zaman yan tarafta ”mor” ifadesi yer alır. Bu, oyuncunun moral seviyesinin ne düzeyde olduğunun göstergesidir. Eğer oyuncunun morali düşükse, oynayacağı maçlarda daha az verim verecektir. Bu nedenle eğer elinizde yeteri kadar yedek oyuncu varsa yeteneğinin ne seviyede olduğuna bakmadan (eğer çok fark yoksa) bu oyuncuları as kadroya alın.

Aynı zamanda oyuncunun uzun süre yedek kalması da form seviyesinin düşmesine neden olacaktır. Bu nedenle oyuncuları dönüşümlü olarak kullanmayı ihmal etmeyin. Online Soccer Manager’da ”mor” bu yazdıklarımız çerçevesinde moral anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi