Biyografi

Ezgi Esma Kürklü Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Ezgi Esma Kürklü kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ezgi Esma Kürklü’den söz edeceğiz.

Ezgi Esma Kürklü Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ezgi Esma Kürklü, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi İngilizce-Fransızca-Türkçe Mütercim Tercümanlık Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra İstanbul’da ve New York kentinde oyunculuk üzerine dersler almış ve daha sonra oyunculuk kariyerine adım atmıştır. İlk oyunculuk tecrübesini Banu Çiçek rolüyle Diriliş Ertuğrul adlı dizide yaşayan Ezgi Esma Kürklü, şu anda aktif olarak oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ezgi Esma Kürklü 1.76 cm boyundadır ve 62 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ezgi Esma Kürklü hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ezgi Esma Kürklü ile İlgili Aramalar

Google’da Ezgi Esma Kürklü ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ezgi Esma Kürklü evli Mı Ezgi Esma Kürklü aslen nereli Ezgi Esma Kürklü eşi Ezgi Esma Kürklü oynadığı Diziler Ezgi Esma Kürklü boyu Ezgi Esma Kürklü dizileri Ezgi Esma Kürklü Kimdir Ezgi Esma Kürklü Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds