Biyografi

Öyküm Safioğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Dizi ve Filmleri?

Öyküm Safioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yapımcıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Öyküm Safioğlu’ndan söz edeceğiz.

Öyküm Safioğlu Kimdir?

  • Yapımcı.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde 2007 yılında tamamlayan Öyküm Safioğlu, yüksek lisans eğitimini ise Galatasaray Üniversitesi’nde tamamlamıştır. İş insanı ve yapımcı olarak bilinmektedir. Öyküm Safioğlu ayrıca Orta Kafa Aşk dizisinin yapımcıları arasında yer almaktadır. Öyküm Safioğlu ayrıca Circus İstanbul’un partnerleri arasında yer almaktadır.

Yapımcısı Olduğu Film ve Diziler:

  • Orta Kafa Aşk (TV Dizisi 2021-2022)

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Öyküm Safioğlu, yapımcılık faaliyetlerine de devam etmektedir. Öyküm Safioğlu hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, (Öyküm Safioğlu, erişim tarihi: 7 Nisan 2022).
  • biyografya.com, (Öyküm Safioğlu, erişim tarihi: 7 Nisan 2022).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi