Fazlası Zarar Sunucusu Ezgi Sertel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Eşi Kim?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Fazlası Zarar isimli programın sunucusu Ezgi Sertel kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda yüzlerce televizyon ünlüsünün hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ezgi Sertel’den söz edeceğiz.

Ezgi Sertel Kimdir?

  • Sunucu
  • Oyuncu

1 Ekim 1981 tarihinde Karabük’ün Safranbolu ilçesinde dünyaya gelen Ezgi Sertel, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. 2007 senesinde Samanyolu TV ekranlarında yayınlanan Tek Türkiye adlı dizide Zeynep Öğretmen karakterine hayat vermiştir. Tek Türkiye dizisinden sonra 2006 yılında yayına giren Yağmurdan Sonra isimli dizide Leyla Öğretmen karakterine hayat vermiştir.

Oyunculuk deneyiminin yanı sıra Show TV ekranlarında yayınlanan Lezzet Haritası adlı programda Anadolu’da pek çok şehri dolaşmış ve bu şehirlerin yemek kültürlerini tanıtmıştır. Star TV’de de bir dönem sunuculuk yaptıktan sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Fazlası Zarar isimli programın sunuculuğunu yapmaya başlamıştır.

Eşi Kim? Çocukları

Zeynep Sertel ile ilgili olarak en fazla merak edilen sorulardan biri de eşinin kim olduğudur. Başarılı sunucu ve oyuncu Zeynep Sertel Ozan Çobanoğlu ile evlidir Ocak 2020 tarihinde Tibet ve Mert adlı erkek ikizleri dünyaya gelmiştir.

Ezgi Sertel ile İlgili Aramalar

Google’da Ezgi Sertel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ezgi Sertel kaç yaşında Ezgi Sertel Instagram Ezgi Sertel ile Lezzetin Haritası Ezgi Sertel eşi Doruk Çobanoğlu Ozan Çobanoğlu Ezgi Sertel boşandı Ezgi sertel ekşi Fikret Kuşkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.