Haber Global Spikeri İrem Sansak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

İrem Sansak kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca A Haber spikeri İrem Sansak’ytan söz edeceğiz.

İrem Sansak Kimdir?

  • A Haber Spikeri

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olan İrem Sansak daha sonra yine aynı üniversitede pedagojik formasyon eğitimi almıştır. Mezuniyetinin ardından 2004-2005 yılları arasında TGRT Haber’de çalışan İrem Sansak daha sonra 2006 ve 2008 yılları arasında FOX TV’de stajını tamamlamıştır.

2009 senesinden itibaren Turkuvaz Medya Grubu’nda çalışan İrem Sansak, haber muhabirliğinin yanı sıra çeşitli programların sunuculuğunu da yapmıştır. 2019 yılından 2020 Ekim’e kadar A Haber isimli televizyon kanalında haber sunuculuğu yapan irem Sansak son olarak Haber Global’e transfer olmuştur.

A Haber kanalında 06.00 ile 10.00 arasında Sabah Ajansı isimli programı sunan İrem Sansak aynı gün yine 14.00 ile 18.00 arasında Ajansa Hafta Sonu isimli programı sunmaktadır.

Instagram hesabını da aktif bir şekilde kullanan İrem Sansak’ın bu platform üzerinde 11 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Aynı zamanda haber spikerliği ve sunuculuk konuları üzerine çeşitli söyleşilere de katılmaktadır. Gofret isminde bir de köpeği bulunmaktadır. Evli değildir. Boyu bilinmiyor.

İrem Sansak ile İlgili Aramalar

Google’da İrem Sansak ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; irem sansak kimdir nerelidir, irem sansak kaç yaşında, irem sansak aslen nereli, irem sansak a haber, irem sansak kaç yaşındadır, irem sansak hangi okulda okudu, irem sansak boy kilo, irem sansak instagram.

İlgili Diğer Yazılarımız

Çeşitli televizyon kanallarında spiker, sunucu ve program yapımcı olarak görev yapan kişilerin biyografilerini aşağıda bulabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber