Biyografi

Ozan Pezek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Ozan Pezek kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımı tutuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ozan Pezek’ten söz edeceğiz.

Ozan Pezek Kimdir?

  • Gazeteci.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde tamamlayan Ozan Pezek, medya sektöründe uzun yıllar çalışmış bir gazetecidir. Mesleğe İzmir’de başlayan Ozan Pezek, sonrasında Milliyet Gazetesi’nin İzmir bürosunda ve Gazete Ege’de çalışmıştır. Akabinde askerlik görevini yerine getiren Ozan Pezek, sonrasında Show TV, TGRT Haber, ATV ve FOX bünyesinde çalışmıştır. Ozan Pezek 14 yıl boyunca Show TV’de haber müdürü olarak görev almıştır. Tecrübeli gazeteci Ozan Pezek aynı zamanda TGRT Haber’de ekranlara gelen Stüdyodan Futbol adlı programda spor yorumculuğu da yapmaktadır. Ozan Pezek, aşağıdaki fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Evlidir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ozan Pezek, gazetecilik hayatına SHOW TV bünyesinde devam etmektedir. Tecrübeli gazeteci Ozan Pezek hakkında merak edilen aslen nereli doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com., Ozan Pezek, erişim tarihi: 8 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds