Biyografi

Yağmur Taktaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Yağmur Taktaş kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Galatasaraylı futbolcu Emre Mor ile arasında neler yaşandı, Emre Mor’un mesajlarına Taktaş ne cevap verdi. Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yağmur Taktaş’tan söz edeceğiz.

İşte Benim Stilim isimli moda yarışması ile sosyal medyada ün kazanan Yağmur Taktaş, 1996 senesinde dünyaya geldi. 23 yaşındaki Taktaş, liseyi Adana Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Söz konusu yarışmadaki güzelliği ve fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Yağmur Taktaş, sosyal medyada büyük bit üne kavuştu ve Instagram’da geniş bir hayran kitlesi yakaladı.

Balık burcu olan 23 yaşındaki Taktaş, bir konuşmasında yumurtaya alerjisinin olduğunu, ruh haline ve yerine göre giyinmeyi sevdiğini, moda ve alışverişe adeta bağıımlı olduğunu, dergi karıştırmak ve dergileri arasında en iyisini bulmanın tam kendisine göre olduğunu ve hatta yakın arkadaşları için onların vazgeçilmezi olduğunu dile getirmişti.

Emre Mor’a Yüz Vermedi

Galatasaray’ın bu sezon büyük umutlarla transfer ettiği ve taraftarın kendisininden büyük beklentileri olan Emre Mor, bir skandala daha imza atarak top peşinde koşacağına gönül eğlendirmeye mesai harcadı. Sosyal medya hesabından Emre Mor tarafından kendisine atılan mesajları ifşa eden Yağmur Taktaş, Galatasaraylı oyuncuya yüz vermedi.

Emre Mor, “Beni yine görmezden geleceksen bir daha yazmayacağım” dese de Yağmur Taktaş’tan yüz bulamadı. Daha öncesinde de Taktaş’ın nerede olduğunu öğrenmek istemiş ve bir fotoğrafını da ona atarak ”aklımın içinde neler var” şeklinde bir mesaj atmış. Yağmur Taktaş’a daha önce de Van Der Wiel mesaj atmıştı.

Sosyal medyada da gündem olan Emre Mor’un bu mesajları sonrasında özellikle Galatasaray taraftarı arasında hayal kırıklığı yaşandı. Daha öncesinde futbolunun önüne koyduğu gece hayatı ve özel ilişkileri nedeniyle gittiği her takımda istenmeyen adam ilan edilen Emre Mor’un Galatasaray’da ikinci baharını yaşayacağı umudu herkeste bir an için yeşermişti. Hatta taraftar Emre Mor’u tabiri caizse bir tek Fatih Terim’in adam edebileceğini düşünmüştü. Ancak bu son olayla birlikte Emre hala aynı Emre.

Yağmur Taktaş ile İlgili Aramalar

Google’da arama yapan kullanıcılar Yağmur Taktaş ile ilgili olarak aynı zamanda şunları da aradı; yağmur taktaş kim, yağmur taktaş ailesi kimdir, yağmur taktaş futbolcu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds