Biyografi

Evrim Kırmızıtaş Başaran Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Eşi?

Evrim Kırmızıtaş Başaran kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı önemli kişilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Evrim Kırmızıtaş Başaran’dan söz edeceğiz.

Evrim Kırmızıtaş Başaran Kimdir?

1977 yılında dünyaya gelen Evrim Kırmızıtaş Başaran, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maden Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. İngiltere’de ve Amerika’da dil eğitimleri alan Evrim Kırmızıtaş, sonrasında Türkiye’ye gelmiş ve burada birçok önemli şirkette yöneticilik yapmıştır. Evrim Kırmızıtaş, Başaran Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Başaran ile evlidir ve üç çocuk annesidir. Evrim Kırmızıtaş aynı zamanda Başaranlar Yatırım Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Evrim Kırmızıtaş’ın bu platform üzerinde 3 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Çeşitli televizyon kanallarında da gayrimenkulle ilgili programlara yorumcu olarak katılmaktadır. Evrim Kırmızıtaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • evrimkirmizitas.com, Evrim Kırmızıtaş (Hakkında), erişim tarihi: 4 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi