Biyografi

Özlem Mert Köseoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Evli mi?

Özlem Mert Köseoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Özlem Mert Köseoğlu’ndan söz edeceğiz.

Özlem Mert Köseoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1972 yılında dünyaya gelen Özlem Mert Köseoğlu, dizi-film oyuncususudur. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde tamamlayan Özlem Mert Köseoğlu, oyunculuk eğitimini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. Bu zamana kadar Ölene Kadar, Baba Candır, Kara Para Aşk gibi dizilerde rol alan Özlem Mert Köseoğlu, aynı zamanda Yargı dizisinde Aydan rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Özlem Mert Köseoğlu son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı adlı dizide Elif hemşirenin annesi karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Özlem Mert Köseoğlu, oyunculuk çalışmalarına TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Özlem Mert Köseoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Özlem Mert Köseoğlu, erişim tarihi: 4 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.