Teknoloji

Paket Çözümlemede Sorun Var Hatası Çözümü

Android cihazlarda sık görüntülenen sorunlardan bir tanesi de ‘’Paket Çözümlemede Sorun Var’’ hatasıdır. Hatanın alınma nedenlerine bakıldığında farklı etkenler karşımıza çıkarak yüklenen dosyanın çözümlemesinde sorunlar olduğu belirtir. Hata genel olarak Android 4.4.4 sürümü üzerinde yaşanıyor ve bu APK olarak indirdiğiniz bir dosyayı açtığınızda bununla karşılaşırsınız. Bununla birlikte Android sürümünüz uygulama için yeterli gelmediğinden, karşılamadığından ekran hiçbir şekilde açılmaz.

Paket Çözümlemede Sorun Var Hatası Çözümü için öncelikle indirmiş olduğunuz APK dosyasının bozuk olma ihtimali bulunmaktadır. Cihaza indirdiğiniz dosya eğer ki normal bir platform değilse yüksek ihtimalle bozuktur. Bunun yanında ek uygulamalar kullanarak bu problemden tamamen kurtulabilmeniz mümkündür. Bu programlar arasında en fazla karşımıza çıkan ‘’APK Editor’’ açmak istediğiniz uygulamayı kolaylıkla açar ve hiçbir şekilde hata verdirmez. Bu sayede sorununuzu pratik şekilde çözümleyebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds