Park Bo Gum Kimdir? Yaşı? Boy Kilo? Sevgilisi

Park Bo Gum kimdir, kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Koreli oyuncu Park Bo Gum’dan söz edeceğiz.

Park Bo Gum Kimdir?

  • Oyuncu.

Park Bo Gum 16 Haziran 1993 doğumludur. Park Bo Gum, 1.82 m boyundadır ve ayrıca 76 kilodur. Güney Koreli bir oyuncu ve sunucudur. İlk çıkışını 2011 yılındaki Blind filmi ile yaptı. Daha sonra The Admiral: Roaring Currents, Coin Locker Girl, Cantabile Tomorrow ve Hello Monster adlı yapımlarda rol almıştır Ancak en büyük ününü 2016 yılında başrol olarak rol aldığı Moonlight Drawn By Clouds dramasıyla yaptı.

Bunun yanında Park’ın sevgilisi yoktur. 3 kardeşe sahiptir. Bo Gum kendini geliştirmiş bir sanatçıdır. En az 6 çalgı çalabildiği bilinmektedir. Genç yaşta sadece dizi ve filmlerde değil birçok reklamda da rol almıştır. Bunların yanı sıra bazı TV programlarında sunucu olarak da görev almıştır. Park Bo Gum’un adaylıkları ve aldığı ödüller de çok fazladır.

Park Bo Gum Kimdir

Hangi Dizilerde Oynadı?

  • Wonderland, Record Of Youth, Encounter, Love in the Moonlight, Reply 1988, The Producers, Hello Monster, Naeil’s Cantabile, Wonderful Days, Wonderful Mama, Bridal Mask

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Park Bo Gum 1.82 m boyundadır ve 76 kilodur.

Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlar yapan Park Bo Gum, bunun yanında oyunculuk çalışmalarına da ayrıca devam etmektedir. Başarılı oyuncu Park Bo Gum hakkında merak edilen aslen nereli, kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede ayrıca sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.