Ekonomi

Paycell Kart Limiti Ne Kadar?

Başvuru esansında adres ve kimlik kontrolü başarıyla tamamlanan müşteriler aylık 10.000 TL’ye varan bakiye talep edebilir, teslim aldıkları kartlarıyla harcama yapıp ATM’lerden nakit çekim işlemi yapabilirler. Limiti arttırmak isteyen müşterilerin evrak kontrolleri yapıldığı taktirde bu kartlarının limiti yükseltilebilir. Eksik veya hatalı belge sunan müşterilerin kimlik ve adres kontrolleri onaylanmaz, limit yükseltme talepleri ise reddedilir. Sürecine onay verilmeyen müşterilere azami olarak üç gün içerisinde bilgilendirme metni SMS olarak gönderilir. Ret SMS’i alan müşteriler süreci, talep edilen belgeleri eksiksiz bir şekilde derleyerek Turkcell mağazalarına giderek yeniden başlatabilirler.

Paycell kart çıkartmak isteyen müşteriler ise; kimlik, pasaport veya ehliyetle birlikte kartı çıkarmak isteyen kişinin adına hazırlanmış son üç aya ait ikametgâh veya fatura belgesiyle Turkcell mağazalarına müracaat ederek başvuru yapabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds