Biyografi

Yeliz Açıkel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Yeliz Açıkel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yeliz Açıkel’den söz edeceğiz.

Yeliz Açıkel Kimdir?

  • Yarışmacı.

1998 yılında dünyaya gelen Yeliz Açıkel, Kısmetse Olur isimli programda ismini duyurmuştur. Yeliz Açıkel, güzellik uzmanıdır, oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Kısmetse Olur isimli yarışmada maço ve sözünü dinletecek erkeklerden hoşlandığını belirten Yeliz Açıkel, aynı zamanda erkeğin çirkin olması gerektiğini güzelliğin de kadına has bir durum olduğunu ifade ederek gündeme gelmiş ve bu sözleriyle popüler olmuştur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Yeliz Açıkel, YouTube üzerinde yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nün en dikkat çekici isimleri arasında yer almaktadır. Yeliz Açıkel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarının en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Yeliz Açıkel, erişim tarihi: 12 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.