Teknoloji

Photoshop 182 Hatası Çözümü

Photoshop oluşturmak istediğiniz veya oluşturduğunuz bütün resimleri düzenlemenize yardımcı olan bir programdır. Program içerisinde oldukça detaylı ayrıntıları bularak istediğiniz resmi farklı bir hale dönüştürebilirsiniz. Uygulamayı kullanan kullanıcılar basit ve etkili yapıdan çokça faydalansa bile bazı sorunlarla da karşılaşabilmektedir. Bu sorunların arasında en fazla karşılaşılan ‘’Photoshop 182 Hatası’’ çözümü kolay olan bir problemdir.

Photoshop 182 Hatasını alan kullanıcılar genellikle Adobe’nin eski sürümlerini kullandığı görülmüştür. Bu yüzden eski sürümü kullanıyorsanız Adobe’nin kendi web sitesine giriş yaparak güncelleyebilirsiniz. Bunun yanında yapabileceğiniz farklı bir işlemse dil dosyalarında gerçekleşen hatayı bulmaktır. Farklı dilde Photoshop uygulamasını kullanmak istiyor ve ana belgelere dil dosyalarını yüklemeye çalışıyorsanız sistem 182 hatasını verir. Örneğin programa Türkçe kurmak istiyorsanız ve bu hatayı alıyorsanız İngilizce dosyaları yükleyerek problemi çözebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz çözümler sizi direkt olarak çözüme götürecektir. Eğer ki sorun çözülmediyse uygulamayı bilgisayarınızdan tamamen kaldırarak tekrardan yüklemeniz yeterli olacaktır. Bunun yanında her zaman destek veren Adobe Destek Ekibine de ulaşarak yardım isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.