Teknoloji

Power Cool Samsung Ne Demek?

Samsung yeni nesil buzdolaplarında farklı mod türleri bulunmaktadır. Mod türleri kullanıcıların rahat edebilmesi ve buzdolabını en üst kalitede kullanabilmeleri için büyük bir fayda sağlar. Bu mod türlerinden olan Power Cool yani Türkçesiyle Güçlü Dondurma, Türkiye’de en çok kullanılan serilerden birisidir. En fazla kullanılan mod serilerinden olan Power Cool, buzdolabına yeni koyulan herhangi bir nesnenin oldukça kısa bir süre içerisinde soğutulmasını sağlar. Bu nesne içecek ve yiyecek alanındaki herhangi bir şey olabilir.

Buzdolabı, modun devreye girmesiyle birlikte hızlı bir şekilde soğuma alanı oluşturarak istediğiniz bölgeyi dondurmaya başlar. Meyve ve sebze alanında da geçerli olan Power cool, dilediğiniz şekilde uygun donma seviyesini yakalayabilmektedir. Özellikle yapım aşamasında büyük testlere sunulan modun 7/24 çalıştırılan bir şekilde de geçerliliği geleceği duyuruldu. Samsung Power Cool modu içerisinde dereceyi istediğiniz şekilde ayarlayarak ideal bölgeyi kendiniz seçebilirsiniz. Son dönemlerde popülerliğini artıran Power cool, her buzdolabına getirilerek kullanıcılara da rahat bir alan yaratılmak isteniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds