Poyraz Ar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Annesi Babası? Oynadığı Diziler?

Poyraz Ar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, annesi babası kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Poyraz Ar’dan söz edeceğiz.

Poyraz Ar Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Mart 2013 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Poyraz Ar, ilkokul eğitimine devam etmektedir. Ablası Naz Ar da kendisi gibi oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Minik yetenek Poyraz Ar, daha öncesinde Carrefour, Eti Burçak ve Philips gibi çeşitli markaların reklam filmlerinde görev almıştır.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, Kutsi ve Nehir Erdoğan’ın baş rollerde oynadığı Benim Adım Melek adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Poyraz Ar, bu dizide bal karakter Melek’in en küçük çocuğunu Seyit Ali karakterini canlandırmaktadır. Minik yetenek Poyraz Ar, Leyla Şirin Ajans’a bağlı olarak oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Poyraz Ar 1.30 cm boyundadır ve 25 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Poyraz Ar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kim ne iş yapmakta gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Poyraz Ar ile İlgili Aramalar

Google’da Poyraz Ar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Poyraz Ar ailesi Poyraz Ar babası Poyraz Ar ablası Poyraz ar Sibel Poyraz Ar Instagram poyraz ar’ın annesi kimdir Poyraz Ar babası kimdir Poyraz Ar annesi Sibel, poyraz ar boyu kilosu ne, poyraz ar aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.