Biyografi

Ulvi Kahyaoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Ulvi Kahyaoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ulvi Kahyaoğlu’ndan söz edeceğiz.

Ulvi Kahyaoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ulvi Kahyaoğlu, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamlamıştır. Kimi Sevsem Çıkmaz adlı kısa filmde aldığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ulvi Kahyaoğlu, bu filmle Cannes Film Festivali’nde Türkiye’yi temsil etmiştir. Söz konusu filmin birçok festivalde daha izlenmesiyle Ulvi Kahyaoğlu, büyük üne kavuşmuştur.

2018 yılında Ölmez Ağaç Efsanesi ve Diyelim ki Birlikteyiz adlı oyunlarda da rol almıştır. Televi Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdüren Ulvi Kahyaoğlu, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adlı Melek dizisinde Melek’in oğlu (Kerem) karakterini canlandırmaktadır. Ulvi Kahyaoğlu, bu dizide Nehir Erdoğan, Kutsi ve Uğur Yücel gibi pek çok ünlü isimle beraber rol almaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ulvi Kahyaoğlu 1.73 cm boyundadır ve 70 kilodur.

Başarılı oyuncu Ulvi Kahyaoğlu, Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Ulvi Kahyaoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, babası, annesi, kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ulvi Kahyaoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Ulvi Kahyaoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ulvi Kahyaoğlu Boyu Ulvi Kahyaoğlu oynadığı diziler Rabia Soytürk Nizam Namidar Ulvi Kahyaoğlu Sevgilisi Ulvi Kahyaoğlu doğum günü Benim Adım Melek oyuncuları Mustafa Mert Koç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.