Biyografi

Psikiyatri Doktoru Ender Karaca Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Ender Karaca kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı doktorların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ender Karaca’dan söz edeceğiz.

Ender Karaca Kimdir?

  • Uzman Doktor.

Ender Karaca, psikiyatr doktoru olarak bilinmekte ve İstanbul Şişli’de bulunan muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir. Eşi, Habertürk yazar ve yorumcusu Nihal Bengisu Karaca’dır. Hastaları ile olan ilişkileri, doktor sitelerinde genel anlamda iyi olarak değerlendirilen Ender Karaca, ayrıca Ekşi Sözlük yazarları tarafından da olumlu değerlendirmeler almıştır. Muayene hanesi İstanbul Şişli’de, Meşrutiyet Mahallesi Halaskargazi Caddesi üzerindedir.

İşini çok iyi yaptığı, hastalarını dinlemekte ve onların sorunlarını ortadan kaldırmalarına yardımcı olmada alanındaki yetkin isimlerden biri olduğu yönünde olumlu görüşlere konu olan Ender Karaca hakkında merak edilen aslen nereli, kaç yaşında gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • bulurum.com, Ender Karaca Muayenehanesi, erişim tarihi: 24 Eylül 2022
  • doktortakvimi.com, Ender Karaca, erişim tarihi: 24 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi