Biyografi

Rabia Öztürk Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor? Evli mi?

Rabia Öztürk kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Rabia Öztürk’ten söz edeceğiz.

Rabia Öztürk Kimdir?

  • Sunucu.

Eskişehir’de dünyaya gelen Rabia Öztürk, uzun yıllar İstanbul’da çeşitli özel şirketlerde yöneticilik yapmış; aynı zamanda İç Anadolu Bölge Anadolu Müdürü olarak da görev yapmıştır. TV 8’de ”Patinin Hikayesi” adlı programın sunuculuğunu yapan Rabia Öztürk, aynı zamanda birçok sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır. Pati Evi, Edebiyat-Tabiat gibi projelerle de paylaşımlarda bulunmaktadır. Rabia Öztürk ayrıca YouTube üzerinden de kitap incelemelerine ve sosyal içeriklerine de devam etmektedir.

Instagram hesabından da (dogatemalikadin) aktif olarak paylaşımlarda bulunan Rabia Öztürk, sosyal medya üzerinden çalışmalarına da devam etmektedir. Sosyal medya fenomeni Rabia Öztürk hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds