Ramiz Mullamusa Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ramiz Mullamusa kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ramiz Mullamusa’dan söz edeceğiz.

Ramiz Mullamusa Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Haziran 1999 tarihinde Hatay’da dünyaya gelen Ramiz Mullamusa, ilk oyunculuk deneyimini ise ATV’de yayınlanan Beni Bırakma adlı dizide yaşamıştır. Sonrasında Netflix platformunda yayınlanan Aşk 101 adlı dizide rol almıştır. Başarılı ve genç oyuncu Ramiz Mullamusa, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı adlı dizide Aziz rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Ramiz Mullamusa, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Uğurhan Tekin Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ramiz Mullamusa 1.70 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ramiz Mullamusa, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ramiz Mullamusa hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok ve Instagram Fenomeni Ömer Ağtaş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Rol Aldığı Projeler

  • 2021 – Gönül Dağı (Aziz) (TV Dizisi)
  • 2020 – Aşk 101 (İnternet Dizisi)
  • 2018 – Beni Bırakma (TV Dizisi)

w

Google’da Ramiz Mullamusa ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ramiz Mullamusa kimdir? Ramiz Mullamusa kaç yaşında? Gönüldağı aziz kimdir?, Ramiz Mullamusa Kimdir Ramiz Mullamusa Kaç yaşında Ramiz Mullamusa Nereli Ramiz Mullamusa Beni Bırakma Gönül Dağı Aziz Ramiz Mullamusa oynadığı diziler Gönül Dağı aziz kimi anlatıyor Ramiz Mullamusa hangi dizilerde oynadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi