Rana Kayacan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Rana Kayacan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Rana Kayacan’dan söz edeceğiz.

Rana Kayacan Kimdir?

  • Oyuncu.

2001 yılında dünyaya gelen Rana Kayacan, lise eğitimini tamamladıktan sonra lisans eğitimine de Boğaziçi Üniversitesi’nde devam etmektedir. Tiyatroculuğa lise yıllarında, Keşanlı Ali Destanı isimli oyunla başlamış ve canlandırdığı Zilha karakteriyle ödül almıştır. Öncesinde Kırmızı Oda, Arka Sokaklar, Babil, Kalp Atışı ve bir Litre Gözyaşı gibi projelerde rol alan Rana Kayacan, öte yandan Kader Postası isimli filmde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Rana Kayacan, ayrıca Kanunsuz Topraklar adlı dizide Zarife karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Rana Kayacan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Rana Kayacan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle