Recep İvedik 6 Çıkıyor mu? Ne Zaman Çıkacak?

Şahan Gökbakar, 5 seride bitiremediği ve anlatamadığı şeyleri 6. seride yeniden izleyici ile buluşturmak suretiyle bir filme daha hazırlanıyor. Daha önce serinin 5 filmi, gişe başarılarına doymayan bir grafik çizmişti. Serinin 6. filmi, bizzat Şahan Gökbakar tarafından kişisel Instagram hesabından duyuruldu.

Recep İvedik 1,2,3,4 ve 5 ile gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar, ulaşılması güç bir başarıya imza attı.

Kısa bir süre önce Kayhan adlı bir sinema filmi ile seyircinin karşısına çıkan Şahan Gökbakar, bu sefer de 5 seridir başarı yakaladığı Recep İvedik’in 6. filmini çekmeye hazırlanıyor.

Yeni Macera Geliyor… 😂 #recepivedik

A post shared by Şahan Gökbakar (@sahangokbakar) on

”Yeni macera geliyor” açıklaması ile takipçilerine ”müjdeli” haberi veren Şahan Gökbakar, resimden de anlaşılacağı üzere Safari temalı bir filme hazırlanıyor. Recep İvedik 4’ü kısa bir sürede çeken ve bütün serilerde olduğu gibi 4’te de büyük başarı yakalayan Şahan Gökbakar’ın serinin 6.’sı olan filmi bu sefer de tutacak mı?

Recep İvedik filminin 1,2 ve 3. seride toplam izlenme sayıları:

Recep İvedik: 4.301.693 seyirci

Recep İvedik 2: 4.333.144 seyirci

Recep İvedik 3: 3.326.084 seyirci

Recep İvedik 4: 7.369.098 seyirci

Recep İvedik 5: 7.437.050

Recep İvedik serisi sadece 3. filminde sekteye uğramış. 3 haricindeki diğer tüm filmleri üstüne koyarak ilerlemiştir. Pek çok kişi tarafından eleştirilse de Şahan Gökbakar, Recep İvedik karakteri ile ”rekorlar kırarak” izleniyor. İzleyicinin zekası ve mizah anlayışı ile dalga geçmek veya sevmediğimiz için eleştirmek yerine ”bu film neden bu kadar izleniyor” sorusunu kendimize sormak lazım. Örneğin Kış Uykusu ne kadar izlendi? 304.782 seyirci evet sadece bu kadar. Bu film Cannes’da ödül aldı. Diyeceklerim bu kadardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: