Remix Adam Yunus Emre Gezer Kimdir?

Remix adam son yıllarda instagram ve youtube gibi sosyal medya platformları üzerinde ün kazanan bir sosyal medya fenomenidir. Remix adamın gerçek ismi ise Yunus Emre Gezer ‘dir. Kendisi hayatını Belçika ‘da geçirmektedir. İnternet ortamında bulduğu komik videoları düzenleyerek sürekli olarak takipçileri ile paylaşmaktadır. Başlangıçta bu tarz şeyleri hobi olarak yapmaya başladığını söylese de zamanla burada onu takip eden bir kitle oluşmuştur. Bu kitleyi memnun etmek isteyerek bunu bir iş haline getirmeyi başarmıştır.

Şu anda instagram sayfasında 5 milyon gibi yüksek bir takipçi sayısına ulaşmayı başaran remix adam bütün takipçileri tarafından da sevilen bir kişilik. Eski yayınlardan ve fenomenlerin hesaplarından aldığı videoları birbiri ile uyumlu hale getirerek yüzümüzü güldürmeyi başarıyor. Yunus Emre Gezer 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Şu an eğitim hayatı hala devam etmektedir. Fakat sosyal medya hesaplarından kendisi hakkında ayrıntılı bilgi bulmak biraz zor diyebiliriz. Daha önce paylaşımlar yapmış dahi olsa yayınladığı video akışından dolayı bunu bulmak fazlasıyla zor.

Özellikle siyasi olayları daha çok eğlence amacı ile insanlara sunuyor. Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce gibi siyasi kimliği ile tanınan insanların sözlerini ve konuşmalarını uyumlu bir şekilde şarkı sözü haline bile getirebiliyor. Bunun yanı sıra sosyal medyada birdenbire yükselen insanların paylaşımları ile olayları daha komik bir hale sokuyor.

Sarı mikrofon bir ara sokağa çıkıp remix adam kimdir sorusunu insanlara yöneltti. Bilmeyen insanların cevabını cevapları ise remix adam ‘dan daha çok güldürdü diyebiliriz. Bir vatandaş remix adam için Jhonny Sins derken bir diğeri Mahmut Tuncer ‘in şarkılarını remixleyen adam olarak tanımladı. Yaşlı bir amca hatta ismi o kadar anlamamış ki Remix Adam için yoldan yürüyen adam cevabını vermiş. Ama en çok sosyal medyaya damga vuran cevap DJ ‘lik yapan adam vıj vıj cevabı olmuştur. Hatta bu kesiti Remix Adam Youtube kanalında bile bulabilirsiniz.

Remix adam eskiden Mertcan Bahar ismindeki fenomenin giriş kesitlerini hazırlarken bir anda yaptığı videolarla tanınmaya başladı. Bu sayede kendi sosyal medya hesabı bir anda tanınır hale geldi. Yunus Emre Gezer öğrendiğimiz kadarıyla muhafazakâr bir ailenin çocuğu. Alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıklara sahip değil. Bilgisayarında ve sosyal medyada vakit geçirmeyi seven bu genç fenomen aynı zamanda tüm anılarını instagram üzerinden attığı hikayeler vasıtasıyla kullanıcılarla paylaşmayı ihmal etmiyor. Takipçileri ile bir aile gibi vakit geçirmeyi seven Yunus Emre Gezer yeri geldiğinde takipçilerine yardımcı olmayı da bir sorumluluk haline getirmiştir. Zaman zaman kullandığı ürünlerin kalitesi ve satın alabileceğiniz yerler ile birlikte takipçilerini bilgilendiriyor. Eğer Remix Adam hesaplarını takip ederseniz yaptığı çekilişler hakkında detaylı bilgi bulabilir ve denk geldiğinizde bu çekilişlere katılma imkanı yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.