Biyografi

Remziye Demirkol Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Remziye Demirkol kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Remziye Demirkol’dan söz edeceğiz.

Remziye Demirkol Kimdir?

  • Gazeteci.

Remziye Demirkol, ilk olarak TRT’de spiker olarak meslek hayatına başlamış; daha sonrasında CNN Türk’te kariyerine devam etmiştir. Sonrasında uzun yıllardır görev aldığı 24 TV’ye transfer olan Remziye Demirkol, burada moderatör olarak çalışmıştır. Remziye Demirkol, kariyeri boyunca editörlük, muhabirlik ve yöneticilik gibi pozisyonlarda görev almış; birçok önemli röportajda bulunmuştur. Başarılı gazeteci Remziye Demirkol, evlidir ve iki kız çocuğu vardır.

Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Remziye Demirkol, gazeteciliğe şu sıralarda KRT TV’de devam etmektedir. Tecrübeli gazeteci Remziye Demirkol hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • haberler.com, Remziye Demirkol, erişim tarihi 4 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.