Mimari

Mitsubishi Protect Stop Ne Demek?

Mimari kategorimizde bulunan makaleler içerisinde detaylı bir şekilde hatalar ve çözümleri hakkında bilgi vermiştik. Günümüzde Mitsubishi gibi güncel teknoloji kullanan klimalar, akım ile ilgili bir problem ya da çalışmasını engelleyecek bir hata ile karşılaştığında protect stop hatası verebilmektedir. Hatayı daha iyi anlayabilmek için yetkili servisin müdahalesi gerekli olmakla birlikte sizin de şüpheleneceğiniz birkaç madde olabilir.

  • Klima ateşleme yapamıyor,
  • Anakart arızası

Mitsubishi protect stop demek, klimanın kendi kendini koruma moduna aldığını ifade etmektedir. Böyle bir durumda e03, e05 hatasıyla birlikte ekranda ışık yanıp sönebilir. Bu detaylar modele göre değişse de hatanın kaynağı aynıdır. Sorun ile ilgili teknik servise başvurmadan önce detaylı olarak sorununuzu aşağı yorum kısmına bırakırsanız, sizler için çok detaylı bir şekilde araştırma yapabiliriz.

Özet olarak, İngilizce dilinde ‘koruma’ anlamına gelen protect, klimanızın hatalı çalışarak devreye zarar vermesini engellemek amacıyla tasarlanmıştır. Hata çözülünce arıza resetlemeye gerek kalmadan kendiliğinden ışık sönecektir.

One thought on “Mitsubishi Protect Stop Ne Demek?

  • celal

    protect stop ve e03 hatası veriyor. burası bir devlet anaokulu, bütçemiz kısıtlı maalesef. Ne yapabiliriz?

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds