ATV ve A Haber Muhabiri Rüya Akkuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Rüya Akkuş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir, boyu ve kilosu nedir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazeteci ve sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Rüya Akkuş’tan söz edeceğiz.

Rüya Akkuş Kimdir?

  • Muhabir.

Tam adı Rüya Akkuş Küçüktunca’dır. 1988 yılında dünyaya gelen Rüya Akkuş, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Haberciliği Bölümü’nde 2011 tarihinde tamamlamıştır. Mezun olduktan kısa bir süre sonra Mart 2011’den beri ATV’de muhabirliğe adım atan Rüya Akkuş, halen ATV’de muhabir olarak görev yapmaktadır. Eşi Emre Küçüktunca’dır. Bu evliliğinden Tuna adında bir erkek çocuğu vardır.

İlginizi Çekebilir:  Merve Sevin Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

56 kilo vermesi ile sık sık konuşulan isimlerden biri olan Rüya Akkuş’un eski hali de merak edilen konular arasında yer almaktadır. Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Rüya Akkuş’un bu platform üzerinde 4 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Rüya Akkuş, yaşamına Ankara’da devam etmektedir. ATV muhabiri Rüya Akkuş ile ilgili olarak merak edilen aslen nereli, şu anda kaç kilo, boyu, annesi, babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Rüya Akkuş ile ilgili aktaracaklarımız şimdlik bu kadar.

İlginizi Çekebilir:  Batuhan Parlak Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Rüya Akkuş ile İlgili Aramalar

Google’da Rüya Akkuş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; rüya akkuş eski hali, rüya akkuş nasıl 56 kilo verdi, rüya akkuş instagram, rüya akkuş instagram, rüya akkuş muhabir, rüya akkuş kaç yaşında, rüya akkuş atv muhabir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi