Dünya Aydoğdu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Dünya Aydoğdu kimdir nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Dünya Aydoğdu’dan söz edeceğiz.

Dünya Aydoğdu Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Haziran 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Dünya Aydoğdu, eğitimlerini Amerika’da bitirmiştir. Marymount Manhattan College’da Güzel Sanatlar eğitimi alan Dünya Aydoğdu, 2014 senesinde ise Lee Strasberg Tiyatro ve Film Enstitüsüsünde çalışmaya başlamıştır. Yine aynı yılda yoga üzerine dersler alan Dünya Aydoğdu, 2015 yılında ise Türkiye’ye dönmüştür. Dünya Aydoğdu, 2016 yılında yoga eğitimleri üzerinde dersler almak için Hindistan’a gitmiştir. 2017 yılında Paramparça adlı dizi ile ilk kez kamera önüne geçen Dünya Aydoğdu, ardından da Cenk Torun, Deniz Durmaz, Mert Öcal, Sabire Feyza Kaya, Çağan Alp Önder, Balım Gaye Bayrak, Gökberk Demirci gibi önemli isimlerin yer aldığı Adını Sen Koy adlı dizide Yıldız rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Sinan Temurci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Dünya Aydoğdu ile İlgili Aramalar

Google’da Dünya Aydoğdu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Dünya Aydoğdu kimdir, Dünya Aydoğdu kimdir nerelidir, Dünya Aydoğdu aslen nereli, Dünya Aydoğdu boyu kaç, Dünya Aydoğdu sevgilisi var mı, Dünya Aydoğdu evli mi, Dünya Aydoğdu instagram hesabı, Dünya Aydoğdu boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Bensu Soral Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Boy-Kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara