Teknoloji

Samsung C7 Dolaşım Göstergesi Kapalı Ne Demek?

Samsung mobil cihazlarda karşılaşılan kavramlardan bir tanesi de ‘’Samsung C7 Dolaşım Göstergesi’’ ifadesidir. İfadeyle karşılaşan kişiler büyük bir tedirginliğe kapılsa bile oldukça basit bir nedenden dolayı karşımıza çıkıyor. Samsung C7 Dolaşım Göstergesi, cihazınızın yazılım güncellemesinin geri de kaldığını söyleyerek yeni sürüme geçilmesini istemektedir. Bu yüzden dolaşım göstergesinin çalışmadığından bahseder ve yenilenmek ister.

Samsung C7 Dolaşım Göstergesi sorununu çözmek için yapabileceğiniz birinci yöntem telefonunuza Samsung’un son sürüm yazılımını yüklemektir. Öncelikle bunu yapmadan önce cihazı odin moduna almamız gerekmektedir. Odin modu için Ses Kısma/On Of/ Home tuşlarına basarak giriş yapabilirsiniz. Buraya girdikten sonra ise USB kablosunu değiştirerek soketin içini dikkatli bir şekilde temizliyoruz. Ardından tekrar bağlantı kuruyoruz ve USB driver sayesinde yazılımı yüklüyoruz.

Eğer ki bu işlem işinize yaramadıysa ikinci bir seçenek olarak direkt teknik servislerle bağlantı kurmanız gerekmektedir. Sorun, cihazın eski bir sürüme ait olmasından dolayı olduğu için güncellemesi servis bağlantısıyla kolaylıkla çözülebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds