Teknoloji

Samsung Çamaşır Makinesi 3E Hatası Çözümü

Samsung Çamaşır Makinesi 3E Hatası, Samsung marka makinelerde sıklıkla görülen problemlerden bir tanesidir. Markanın çamaşır makinelerinde uzun zamandır görülen sorun, farklı nedenlerle olabiliyor ve kolay bir şekilde çözülebiliyor. Öncelikle bu sorunla karşılaştığınız andan itibaren herhangi bir korkuya kapılarak tedirgin olmamalısınız. Samsung Çamaşır Makinesi 3E Hatası olduğu zaman makine asla çalışmaz ve mod sırasında geçiş yapmaz. Teknik servisler tarafından kolaylıkla çözülebilen bu sorun, bahsedeceğimiz yöntemlerle birlikte de giderilebilmektedir.

Samsung Çamaşır Makinesi 3E Hatası, genel olarak elektronik kart arızası şeklinde geçer. Makine bu hatayı almasıyla birlikte hiçbir işlem yapmaz ve harekete geçemez. Hatayı aldıktan sonra motor kapasitörünü, motoru, ana kontrol modülü ve motor tarafına giden bütün bağlantıları teker teker kontrol ediniz. Büyük ihtimalle saydığımız parçaların birisinde parçalanma veya bozulma meydana gelmiştir. Bunun yanında temassızlık oluşabilecek parçaları tekrardan yerine takarak makinenin kodu verip vermediğini kontrol ediniz. Eğer ki sorun geçmezse direkt olarak teknik servise bağlanmalı ve detayları ileterek yardım istemenizi öneriyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi