Teknoloji

Samsung S7 Edge Uygulama Durduruldu Hatası

Samsung S7 Edge uygulama durduruldu hatası, genel olarak 3. Parti uygulamalardan dolayı yaşanmaktadır. Cihazınıza karşı taraflardan yükleme yaptığınız zaman dosyalar oldukça karmaşık hale gelir ve çalışması zorlanır. Bu yüzden cihaz da size sorunu aktarmak için ‘’Uygulama Durduruldu Hatası’’ verir.

Sorunla karşılaştığınız an itibariyle yapmanız gereken bazı hamleler bulunmaktadır. Bunlardan ilki Android System WebView uygulamasını güncellememiz gerektiğidir. Güncelleme yapıldıktan sonra büyük oranla hata ortadan kalkacak ve cihazı kullanmaya devam edebileceksinizdir. Android System WebView uygulamasını güncellemek içinse belirli başlı adımları izlemeniz gerekmektedir. Bunlar;

  • Telefonun Ayarlar bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Buradan Uygulamalar> Android System WebView adımlarını takip ediniz.
  • Ardından ‘’Mağazadaki Uygulama Ayrıntıları’’ butonuna basarak ‘’GÜNCELLE’’ seçeneğine tıklıyoruz. Böylelikle sistem güncelleniyor ve problem ortadan kalkıyor.

Eğer ki bu işlemlere rağmen problem devam ediyorsa cihaz içerisinde yaşanan olumsuz bir durum olabilir. O yüzden bu tarz durumda en yakın teknik servise danışmalı ve sorunun nasıl çözüleceğine dair tavsiyeler almalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds