Teknoloji

Samsung Warning Custom OS Ne Demek?

Samsung mobil cihazları sektördeki en kullanışlı ve uzun süreli kullanım sağlayan sistemlerdendir. Android olarak üst düzey kalite sağlayan cihazlar, harika performanslar vererek dilediğiniz kadar kullanmanıza fırsat yaratabiliyor. Bu fırsatlardan yanı sıra bazı sorunlar kafamızı oldukça karıştırabiliyor.

Kavramlardan bir tanesi olan ‘’Samsung Warning Custom OS’’ cihaz süreci için fazlasıyla önemli sorunlardandır. O yüzden bu yazımızda size detaylı olarak bahsederek yapmanız gerekenleri anlatacağız. Samsung Warning Custom OS, mobil cihazların güncelleme yapacağı sıralarda çıkmaktadır. Bazı cihazlarda bu kısım kısa sürse de bazı cihazlarda oldukça uzun sürebiliyor.

Sorun çözme konusunda yapmanız gerekenlerden önce cihazınız güncelleme sırasında Odin moduna giriş yaparak güncellemesini kendisinin yapmasını ister. Kavramla saatler boyunca karşı karşıya kaldıysanız ve bir türlü geçmiyorsa öncelikli olarak bataryayı söküp tekrardan takmanızı öneriyoruz. Bu işlem sırasında asla telefonu bilgisayara takmamalı, bağlantı kurmamalısınız. Eğer ki batarya söküp takma işleminden sonra cihaz aynı yerde kalıyorsa teknik servislere ulaşarak en kısa yoldan problemi çözebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.