Sanem Yeles Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Sanem Yeles kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu kaç, evli mi, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sanem Yeles’ten söz edeceğiz.

Sanem Yeles Kimdir?

– Oyuncu.

2 Ağustos 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sanem Yeles, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Ayrıca Sanem Yeles Venüs Dans Okulu’nda 4 sene boyunca eğitim almış ardından da oyunculuk eğitimi görmüştür. Sanem Yeles, 2012 yılında ekranlara gelen Mor Menekşe isimli dizide Firdevs rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ekin Soyak Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Ekin Soyak'a Ne Oldu?

Daha sonra da Kiralık Aşk adlı dizide Nihan rolünde oynayan Sanem Yeles, daha sonra ise Kanal D ekranlarında yayınlanan ve kadrosunda Ahsen Eroğlu, Elifcan Ongurlar, Tuvana Türkay, Fikret Kuşkan gibi önemli isimlerin yer aldığı Kızlarım İçin adlı dizide Selvan rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Sanem Yeles, Yakup Akpınar ile dünya evine girmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Merve Dağlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

– Başarılı oyuncu 1.65 cm boyundadır ve 54 kilodur. Ela gözlüdür. Aslan burcudur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sanem Yeles hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni ve Oyuncu Hazar Motan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sanem Yeles ile İlgili Aramalar

Google’da Sanem Yeles ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir