Biyografi

Saniye Samra Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Saniye Samra kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Saniye Samra’dan söz edeceğiz.

Saniye Samra Kimdir?

  • Oyuncu.

21 Ağustos 1988 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Saniye Samra, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Sonrasında da İstanbul Kadir Has Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü’nde dersler almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2018 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Avlu adlı dizide yaşamıştır. Başarılı oyuncu Saniye Samra, Mertcan Ertürk ile sevgilidir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Saniye Samra 1.73 cm boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Saniye Samra, oyunculuk kariyerine de devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Saniye Samra hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Saniye Samra ile İlgili Aramalar

Google’da Saniye Samra ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Saniye Samra aslen nereli, Saniye Samra kimdir nerelidir, Saniye Samra boyu kilosu ne, Saniye Samra hangi dizilerde oynadı, Saniye Samra instagram hesabı, Saniye Samra evli mi bekar mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds