Biyografi

ATV Muhabiri ve Sunucusu Özlem Aktay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Özlem Aktay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Özlem Aktay’dan söz edeceğiz.

Özlem Aktay Kimdir?

  • Muhabir.

26 Mayıs 1982 tarihinde dünyaya gelen Özlem Aktay, lisans eğitimini İngilizce İktisat Bölümü’nde tamamlamıştır. Çekim sırasında Defne Samyeli tanışmış ve ünlü haber spikeri sayesinde Show TV’de staj yapmaya başlamıştır. Yurt dışında da gazetecilik üzerine eğitim alan Özlem Aktay, 2007 yılında mesleğe ilk adımını atmış 2010 yılında ise ATV’ye transfer olmuştur.

ATV’de muhabirlik yaptığı dönemde çöpten çıkan GTA oyununa ait şifreleri FETÖ’cülerin darbeye ait özel şifreleri şeklinde sunması o dönem büyük yankı uyandırmış ve Özlem Aktay, bu haberle uzun süre zor günler yaşamıştı. Aktay halen ATV’de muhabirlik yapmaya devam etmektedir.

Kaç Yaşında?

Özlem Aktay ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. A Haber’in ve ATV’nin sembol isimleri arasında yer alan Özlem Aktay, yukarıda da belirttiğimiz gibi 26 Mayıs 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Özlem Aktay, 2020 itibariyle 38 yaşındadır. İkizler burcudur.

Instagram üzerinde de paylaşımlarına devam eden Özlem Aktay’ın bu platform üzerinde 20 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan evli olup olmadığı, bekar mı evli olduğu, aslen nereli olduğu gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Özlem Aktay ile İlgili Aramalar

Google’da Özlem AKtay ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Özlem Aktay evli mi Özlem Aktay kimdir nerelidir Özlem Aktay Instagram Özlem Aktay Twitter Özlem Aktay evlimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.