Teknoloji

Şarjlı Su Pompası Kaç Saat Şarj Edilir?

Son zamanlarda her evde kullanılmaya başlanılan Şarjlı Su Pompası, oldukça popüler olmaya başlamıştır. Tercih edilmesindeki en büyük etken olan kolaylığı ve pratik olması bütün evlerde yer almasına neden oluyor. Elektronik bir parça olan bu düzenek, batarya ile çalışmaktadır.

Ürün damacananın üzerine takıldığı zaman göstergesi bulunur ve ne kadar çalışabildiği hakkında bilgi sahibi olmanız istenir. Damacana içerisindeki suyu kolaylıkla alabilen bu pompa, bir tuş ile dilediğiniz kadar suyu tahliye edebilmektedir. Peki şarjlı su pompası kaç saat şarj edilir? Şarjlı su pompası ne kadar şarj edilmelidir?

Ürünü kullanmaya başladıktan sonra uzun süreler boyunca damacanaya takılı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir süre sonra ise şarjı biten ürünü bölgesinden çıkartarak şarja takmanız gerekmektedir. Bu şarj süresi ise 3-4 saat aralığında değişebiliyor. Belirttiğimiz saatlerin sonunda şarjı dolan pompayı tekrardan aynı yere takarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Elbette bahsettiğimiz şarj süresi ürünün markasına göre de değişiklik gösterebilir. Fakat genel olarak şarj süresi 4 saat aralığındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.